O nás


Bistro ve Vráži je jedním z projektů neziskové organizace Sociální podnik Klubák

Ten byl založen v roce 2016 neziskovou organizací Klubíčko Beroun z.ú. (poskytovatelem sociálních služeb) s cílem nabídnout pracovní uplatnění klientům Klubíčka, kteří prošli tréninkovým pracovištěm a „(vy)klubali“ se natolik, že zvládnou pracovní povinnosti a mohou být zaměstnáni na chráněných pracovních místech. Odtud pochází název našeho podniku.

V našem Bistru vznikla nová chráněná pracovní místa nejen pro klienty Klubíčka, ale i pro další pro dospělé se zdravotním postižením.
Nabízíme různé úvazky ve směnném provozu i pro rodiče malých dětí, pečující osoby, osoby 55+ a jiné osoby znevýhodněné na trhu práce.


Naše dobroty

Můžete se těšit na výběrovou kávu,  sypaný čaj nebo domácí limonády. Z menu našeho bistra si budete moci vybrat od kremrolí po věnečky a ze slaného od domácího quiche po zapékané panini. Denně se také můžete těšit na domácí polévku a čerstvé pečivo z naší pekárny. 

Týdenní menu najdete vždy v aktuální podobě na našich stránkách a na facebooku.

Na zakázku vám rádi napečeme sladké i slané dobroty!


Poděkování a partneři projektu:

Spojili jsme síly a za podpory našich skvělých partnerů jsme pro vás vytvořili unikátní koncept Levandulového bistra pro všechny, kteří holdují hodování stejně jako my. Rekonstrukce budovy, ve které sídlíme, trvala od dubna 2022 do června 2022. Podílela se na ni místní stavební firma  RM stav pana Romana Macourka a gastrovybavení dodala firma Gastrocentrum p. Jiřího Červenky.

Finančně nás podpořila EU – Operační program IROP, řada nadací a mnoho dalších dárců.

I přes počáteční technické problémy související s rekonstrukcí staršího objektu, vše dopadlo k naší spokojenosti. A díky úsilí a obětavosti našich zaměstnanců jsme připraveni vás přivítat.

Tímto děkujeme všem, kteří se na vybudování Bistru podíleli, radili nám a pomáhali !

Těšíme se na vás!

A celá řada dalších individuálních dárců.